Avillan might&magic

Zanurz się w świecie siły i magi, Avillanie, krainie, gdzie wszystko jest możliwe

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-06-10 10:07:27

Angel_kubixarius
Wielka Trójca
Dołączył: 2015-06-08
Liczba postów: 83
Windows 8.1Firefox 38.0

Rozwinięcie rasy ludzkiej

Bretonowie - idealny pod maga, często takich biorą za darmo do akademii magii w Khazad-Arin. Są też na ową magię najbardziej odporni z ludzi. Cechuje ich jasna karnacja i
owalna głowa.


Redgarowie - Silna rasa ludzi wychowana przy pustyniach, buduje zwykle miasta z piaskowca, mają ciemniejszą karnację ale nie czarną. Cechują ich długie, brązowe włosy i porządna budowa fizyczna. Zwykle walczą brońmi dwuręcznymi zadając ogromne rany przeciwnikom, co stawia ich jako idealnych strażników.


Nordowie - ludzie północy, po części odporni na mróz. Budują z bloków lodu swoje miasta. Są dobrymi wojownikami. Kiedy zajmują cieplejsze wyspy ich architektura obiera strukturę taką, jak u sławnych wikingów, to wskazuje na ich pochodzenie od tych legendarnych wojów.


Wyspiarze - mieszkają na archipelagu Mayia-Kai w chatach na palach. Przez lata na wyspie stali się porządnymi łowcami. Teraz archipelag ma wiele portów i karczm gdzie najłatwiej takiego znaleźć. Zwykle handlują z trollami swoimi alkoholami za zioła lecznicze. Dzięki tej rasie konflikt hordy i ludzi trochę się wyciszył i teraz nie ma już otwartej wojny. Trudno dzisiaj o prawdziwego wyspiarza ale są jeszcze pojedynczy, którzy koczują wśród drzew i polują samemu zamiast handlować.


Talenowie - ludzie Imperium pod władzą króla Talena I Wielkiego, mieszkają na nizinach, budują z kamienia swoje miasta i fortece. Zwykli ludzie, którzy nadają się po trochu do wszystkiego.


Mauretowie - ludzie czarnoskórzy z głębi pustyni oraz ze stepów wschodnich. Stereotypy twierdzą, że są dobrymi zabójcami i złodziejami. Nie budują miast tylko wędrują, jak znajdą osiedle ludzkie to tam zamieszkują.


Beduini - kolejna rasa z pustyni Dar-Inshal, koczownicy i handlarze, to ich główny opis. Na noc rozstawiają namioty, zaś w dzień wędrują po świecie z cennymi towarami.


~NIKT nie spodziewa się Astarijskiej Inkwizycji ~

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mocarnithegame - polskierpg - wataha - yardiespylife - mordeczkibrylinxa