Avillan might&magic

Zanurz się w świecie siły i magi, Avillanie, krainie, gdzie wszystko jest możliwe

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-06-09 21:18:24

Angel_kubixarius
Wielka Trójca
Dołączył: 2015-06-08
Liczba postów: 83
Windows 8.1Firefox 38.0

Rozwinięcie rasy demonicznej

Sukkub - zwany czasem sukkubusem lub succubusem, żeński demon rozkoszy i nieczystości seksualnej. Ma postać pięknej niewiasty i potrafi posłużyć się bardzo potężną magią. Zarówno bojową, jak i taką, dzięki której zamąci każdemu mężczyźnie w głowie.


Ogar - najlepszy przyjaciel demona, pies z piekła rodem. Potrafi mocno wgryźć, jest cichy i zabójczy, jest perfekcyjnym zabójcą.


Diabeł - silniejsza wersja demona, do którego rąk przyrosły szpon-ostrza czyli idealna broń do walki wręcz logiką każdego demona. Nie może posługiwać się bronią ale jego struktura ciała pozwala mu mimo to być dobrym wojownikiem, wpływają na to wcześniej wspomniane szpon-ostrza oraz utwardzona, zrogowaciała skóra.


Czart - typowy demon, którego szkielet zrósł się ze szkieletem pokonanego przezeń gryfa. Stąd puste obramowania po skrzydłach i kształt czaszki. Są świetnymi wojownikami, zawsze dzierżąc swoje ostrze zagłady, którym mogą za równo zadawać ogromne obrażenia fizyczne jak i rzucać czary magii destrukcji.


Deadry - demony latające, cechujące się dużym zużyciem magii krwi i mroku. Bardzo wytrzymałe, posługują się magią.


Władcy chaosu - czy to demon, czy to wampir nie wie nikt. Posiadają wampirze skrzydła i kły, mają humanoidalny kształt ciała ale ich skóra i pazury wskazują na demoniczne pochodzenie. Są więc dobre w magii, w boju i w używaniu broni dwuręcznych oraz jednoręcznych. 


Felguardzi - piekielni strażnicy, mają tendencje i preferencje do używania wielkich dwuręcznych ostrzy i zabijania niewinnych. Są nieco wyżsi od demonów i mają piekielne zbroje.


Satyry - czyli to co powstanie z połączenia elfa z demonem. Powstaje podczas corocznego jednodniowego otwarcia bram Hellaru, kiedy to demony są wszędzie, niszczą i gwałcą. Kiedy już elfa bądź sukkubus zajdzie w ciążę to od razu wiadomo, że powstanie satyr. Nienawidzony przez obie rasy, elfy uważają go za plugawego a demony za niepełnej krwi. Żyją na uboczu, sami dla siebie, czasem łącząc się w większe grupy złożone jedynie z ich przedstawicieli.


~NIKT nie spodziewa się Astarijskiej Inkwizycji ~

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
gdfrij12 - wataha - yardiespylife - randomowesesje - lspd-mesjasz